Nabídka pronájmu

DOPB, a.s. nabízí k pronájmu kancelářské, obchodní a skladové prostory. Díky své poloze v blízkosti centra na ulici Kounicova je napojena na malý městský okruh. Budova stojí v atraktivní oblasti naproti hotelu Continental.

Pro klienty a hosty nabízí dostatečné množství parkovacích míst před budovou, v parkovacím domě Rozmarýn, v podzemním parkovišti hotelu Continental, v areálu společnosti a v přilehlých ulicích.

Ostraha a recepce budovy a areálu je zajištěna 24 hodin denně. Zajišťujeme úklid a údržbu kanceláří a společných prostor.

Možnost pořádání porad, jednání a prezentací ve dvou zasedacích místnostech pro 10 až 40 účastníků, případně v jednacím sále pro 250 osob.

Pro Vaše využití jsou k dispozici kanceláře o velikosti 10, 20, 30 a 45m2, kancelářské bloky a celky včetně různých kombinací.

Dále nabízíme obchodní prostory s přístupem a výlohou přímo do frekventované ulice Kounicova.

Další prostory jsou v samostatné budově o 327 m2 využitelné plochy nacházející se v klidové části areálu společnosti. Prostory jsou vhodné jako sídlo firmy, prodejna, ordinace, kanceláře, rehabilitační centrum, centrum pro ženy (kadeřnictví, kosmetika, nehtové studio, manikůra, masáže aj.) Budova má vlastní příjezdovou cestu, možnost parkování. Možnost přestavby dispozice vnitřních prostor dle potřeb uživatele.

Další výhody:

© 2014-2023 | DOPB, a.s.